Klaasi Murdmine Sahtel Pro - Remote Control/Magic Trikke/etapi Magic/Magic Rekvisiidid/Magic Toode
Algaja - 5 %

Klaasi Murdmine Sahtel Pro - Remote Control/Magic Trikke/etapi Magic/Magic Rekvisiidid/Magic Toode

Laos
EEK 780.00
EEK 741.00
Juurdepääsetavus:


Klaasi Murdmine Sahtel Pro - Remote Control puhub crystal mõju on tugev mõju mis tahes tüüpi publikule. GBTP on õige ja täielik, mentalism seadus; see tekitab sellise efekti, et publik on pea meeles igavesti. Maag paneb klaasi, veiniklaas või päevavalgus toru lauale ja siis kui ta liigub mõne meetri kaugusel; Ta teeskleb, et ta on keskendumisraskused. Mõne sekundi pärast klaasi puhub läbi! Klaas võib olla kaetud värvitu bell-tüüpi kate või kilekotti. Sest see on elektrooniline see on tehtud teie täieliku kontrolli kogu aeg, hoolimata sellest, et sa tööd ta eemalt : te ärge puudutage Plaadi ajal rutiinist! Salve, mis on kaunilt valmistatud ja omadused a fool-proof elektrooniline mehhanism. Teenistus :
Me garanteerime, et teil on rahul meie teeninduse ja prodcuts. Me ei lase tahes meie kliendid kannatavad kaotuse. Kui olete saanud kõik defektsed esemed meilt, palun teavitage meid immediatedly saamisel vastava kirje. Ja meile pakkuda on kahjustatud foto või video. Siis me kindlasti kandma vastutust, et aktsepteerida oma tulu vastavalt meie tagasi ja toetuse poliitika.
Tagastama & Toetuse Poliitika
Kui teile saadeti objekt, mis on kahjustatud või rikkis, siis palun teavitage meid jooksul 7 päeva, et saada luba tagasi. Pange palun tähele, et ostja peaks vastutab tagasi saatmise hind ja kahjustatud/defektsed kaubad tuleb tagastada meile kindlalt pakendatud ja pakitud.
Pärast saime toode, me uurida ja katsetada puudusega objektid. Kui leiame vea kirjeldatud sõnum
me laev sa asendaja puudusega objektid oma järgmise järjekorras AINULT. Või saab ostja tasuma saata laevanduse kulud ja küsida uut toodet. Muidu saad tagastame raha.
Märkused : man-made kahjustatud, ostja peab võtma täieliku vastutuse

Toote parameetrid

Sugu:
Unisex
Tulemuslikkuse Vorm:
Close-up Magic
Tüüp:
tass
On Juhiste:
Jah
Omadused:
Võlurid,Kutse-Etapil
Suurus:
One Size
Brändi Nimi:
Kuningas Magic
värv:
Must
Materjal:
Puit
Vanus:
Täiskasvanutele

Sarnased kaubad