8 tolline AT080TN42 LCD ekraan erilist hinnaga $109
Algaja - 27 %

8 tolline AT080TN42 LCD ekraan erilist hinnaga $109

Laos
EEK 564.00
EEK 412.00
Juurdepääsetavus:


Juhime tähelepanu, et pro :
Hind kinnitus : shop toormehindade ostmiseks kogus, turu tegurid, ja aeg-ajalt muutuda, pro pildistatud enne ja pärast poodi uurimist kinnitust, ja seejärel pildistatakse tooteid.
Kohaletoimetamise kinnitus : LCD ekraan nõrkade tooteid enne saadetise poes testida terved, ranges kooskõlas standardi LCD korralikult täielik paketi, kindel pole probleemi pärast kleepida etikett ja salvestada raamatukogu poolt välja antud kuller firma pro valitud. (vaikimisi SF express)
Kättesaamise kinnitus : habras tooteid tuleks kontrollida enne allkirjastamist , Peab, kui kuller ees avasin ettevaatlikult kontrollima, kas toode on kahjustatud, kahjustatud, võtke kohe ühendust võtma kaupluses, näiteks pärast ja leiti, et on katki probleem, ei kuulu garantii.
Klienditeenindus : veenduge, et toode on saadud palun testis kahe päeva jooksul, siis palun ärge rebige poe testimisel folio etikett lahti rebitud julgeoleku, kuna märk kahe päeva pärast, kui test on lõppenud, enam kui kolmanda päeva (sealhulgas kolmanda päeva) see pood ei vastuta.
Täname koostöö, ma soovin, et sa õnnelik shopping!
Kui midagi läheb, Interneti ei saa kontakti, siis palun helistage!!
Kontakt : lehed
Kontakt number 15989558067
Kontakt aadress : Shenzhen City, Futian District Huaqiang Põhja, Zhenhua Road, gaokede elektroonilise kauplemise keskus 42002

Toote parameetrid

Brändi Nimi:
lanjuu
Toote Tüüp:
Tablett LCD

Sarnased kaubad