3.7 V 6000mAH 746578 Polümeeri liitium-ion / Li-ion aku tablet pc,mp3,mp4,GPS,mobiiltelefoni,kõlar

3.7 V 6000mAH 746578 Polümeeri liitium-ion / Li-ion aku tablet pc,mp3,mp4,GPS,mobiiltelefoni,kõlar

Laos
EEK 166.80
Juurdepääsetavus:


Tere, me oleme kõik akud on kohandatud suurus
kui teil on vaja kohandada suurust oma aku,
võtke meiega ühendust, saame kohandada vastavalt oma vajadustele.aitäh
Kirjeldus :
Nr.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Märkus
1
Aku Mudel
746578
Kohandatud
2
Minimaalne Võimsus
6000m AH
0.2 C
3
Nimivõimsus
6000m AH
0.2 C
4
Nominaal Pinge
3.7 v
5
Üle-tasuta potect pinge
4.281.0.v
6
Üle heakskiidu kaitsta pinge
4.281.0.v
7
ladustamise Temperatuur
-535c
üks aasta
8
Max jätka lahendusvool
1.0 C
9
Max laadimisvool
1.0 C
Aku on varustatud kaitsva plaat, mis on funktsioone, ennetades üle laadimine, üle tühjendamine, üle, vool, lühis, jne.
See toode on peamiselt kohaldata liikuvate avarii toide, MP3, mobiil-kõlarid, mikrofon, Navigator (GPS), mobiiltelefoni, mänguasjad ja muud elektroonilised seadmed.
Tarbijakaitseameti parameetrid
Töö vool : 1,5 A
Praeguse piirates kaitse : 2~3 A
Üle tasu piirmäär : 4.2+/-0.05 V
Üle heakskiidu piirata rõhk : 2.9+/-0.10 V
* tegelik võimsus kaitsev plaat on veidi vähem kui nominaalne võimsus elektriline core tõttu üle heakskiidu kaitsev plaat.
Hoida laos
Selleks, et tagada patarei, et säilitada võimekuse tase, kavandatud aku ja patarei pakk -20~35 C Ladustamise, madal õhuniiskus, mitte söövitav gaas tingimused Aku, et vältida kõrge temperatuur või niiskus ladustamine, muidu on see põhjustada aku lekkimise, rooste, ja väikese võimsusega. Pikaajalisel säilitamisel võivad viia võimsust vähendada aku ja patarei pakk, ja vajadusele 1-3 A tasuta / Tühjakslaadimise tsüklit, et saavutada maksimaalne heakskiidu võimsust. Aku peaks olema täis ja tühjaks laadida üks kord kolme kuu jooksul.
Hoiatus : pöördmaksustamise ei ole lubatud, aku peab olema ühendatud vastavalt polaarsus täpselt, ja ei saa tagasi pöörata. Lühis ei ole lubatud, vastasel juhul on see põhjustada püsivaid kahjustusi. Akut ei saa kasutada piiravad tingimused, nagu : piirtemperatuuri, deep cycle, extreme üle laadimine ja üle heakskiidu. Hoidke akut jahedas, kuivas kohas. Kui suur hulk akusid hoitakse või veetakse, aku peab panema paika esimene. Ei otse aku jootma. Kui aku ilmub müra, kõrge temperatuuri, lekke-ja muud ebanormaalne olukord, palun viivitamata lõpetama. Ärge pange tulle või proovida demonteeri akut. Aku võib põletada ega tooda kahjulikke aineid. Ei ole lubatud kasutada vanu akusid või kasutada pool aku uus aku, vastasel juhul ei ole heakskiidu. Väliskest ja välisümbrise tube aku eemaldamine. Akut ei tohi panna vette.
Küsimused, mis vajavad tähelepanu Aku peab olema täielikult laetud enne kasutamist. Laadimise meetod vastavalt tehnilistele kirjeldustele meie. Eest kasutades vastavaid laadija. Aku tuleks vältida kasutamist suletud, tuleks ette näha asjakohased ventilatsiooni seade, vastasel juhul võib aku vesiniku tootmiseks, juhul, isesüttimispunkt põhjustab plahvatuse. Ära püüa olla aku lahuselu või karu väljapressimist ja kokkupõrke, võib põhjustada aku palavik, põletamine alates alkaline elektrolüüt on kahju naha ja silmadega võib ka süüa ja riideid. Aku tuleks eemal hoida lapse, kui ta on alla neelatud, võtke viivitamatult ühendust arstiga tegelema. Kui aku ei ole kasutusel, see tuleks eemaldada seadmest. Kui esimest kasutamist uue aku või pikaajaliseks ladustamiseks kasutada, enne tuleb täis elektrit. Kui aku on kuum, ärge puudutage, kuni see jahtub. Kui akut ei kasutata, on leitud, et energia tuleks välja lülitatud, kui energia on vähendatud, et vältida üle heakskiidu.
Tere, me oleme kõik akud on kohandatud suurus
kui teil on vaja kohandada suurust oma aku,
võtke meiega ühendust, saame kohandada vastavalt oma vajadustele.aitäh

Toote parameetrid

Brändi Nimi:
Liiter energia aku
Mudeli Number:
746578
Aku Maht:
6000MAH
Pakett:
No
Laetav:
Jah
Tüüp:
aku
Kasutamine:
Power Bank

Sarnased kaubad