36059 Bestway Looma Kujuline Ujuda Rõngad 3-6 Aastat Lastele/Laste-Loomade Disain Ujumine Rõngad/Konn Ujuda Ringi/Kalad Ujuvad Ringi

36059 Bestway Looma Kujuline Ujuda Rõngad 3-6 Aastat Lastele/Laste-Loomade Disain Ujumine Rõngad/Konn Ujuda Ringi/Kalad Ujuvad Ringi

Laos
EEK 47.88
Juurdepääsetavus:


Bestway 36059 A NIMAL KUJULINE UJUDA RÕNGAD
BW Kood : 36059
Materjal : 0.18 MM plastikust
Lastele : 3-6 aastat vana
3 assortii loomade kujundused : krabi, konn ja kala-Krabi : 74cm x 81cm (29" x 32") Konn : 61cm x 1.02 m (24" x 40") Kalad : 86cm x 69cm (34" x 27") 36 Tk., 8.8 kg (19.4 Lb.)
Bestway hüpped lõbus, laske lastel ohutu ja nautida play - kas soovib tema vanemad, kuid ka laste vajadustele! Batuut jumping mus toob lastele palju "Qi" happy.
Lihtne batuut, võib lasta lastel mängida pikka aega, see ei ole, sest nad on lihtsa mõtlemisega, kuid kuna nende rh kujutlusvõimet. Lapsed ei saa ainult täielikult hüpata batuudil, release tugevus, võib ka mängida rolli, et inspireerida tarkus.
See on mäng, mis peab olema jagatud, ja see on ohutu, tervisliku ja suhteliselt sõltumatu mäng, mis annab vanematele võimaluse hingata!
Mus ja tants on täispuhutav batuut plast mänguasjad võivad olla paigutatud ruumis või õues on lastele mängida, mahutab 2 last mängides ja hüpped, lõbus, täieliku turvalisuse. Käsi nühkima ja desinfektsioon, et tagada puhas ja hügieenitarbed.
Meeldetuletus
1 täispuhutavad kasutamine, mille kasutamine on lõpetatud, saab salvestatud pärast vabanemist õhku. Palun ärge kasutage pesumasin, föön, ning chemal ained puhastamiseks.
Esimest korda 2 inflatsiooni pärast 24 tundi, sest PVC materjal on kohandatud mängida täispuhutav nõuetele, võib põhjustada nõrk nõgu, nii kaua, kui õhu hulk on võimalik lahendada.
3 inflatsiooni summa ei tohi liiga täis, et mitte põhjustada kahju drum pakett.
4 vältida diivan paigutatud leegi-ja kõrge temperatuuriga objekte.
5 vältida lemmikloomad diivan mängida, ning hoida maapinnast diivan, vältida teravaid vastuväiteid kahju diivan.
6 soovitused osta tooteid osta spetsiaalne remont liimi ooterežiimis.
7 lastel on vaja mängida täiskasvanute hoolitsusest, ei lase lapsi, kellel on terav, raske vältida laps mängida, kui põhjus on lämbumine.
8 ladustamine ja puhastamine : Bestway tooted on tehtud teiste kaubamärke eri non-tox plastizer, kuigi kulud on kasvanud, kuid toode on usaldusväärsem ja non-tox ja kahjutu!
Küsimused, mis vajavad tähelepanu
1 täispuhutav mööbel : diivan, toolid ja madrats, whh ei indate laagri kaal kandvad, ei tohi ületada 100 kg;
2 basseini tüüp : ei saa olla liiga täis pumbatud, vesi mitte rohkem kui 80%
3 Täispuhutavad Paadid : palun järgi, et õhk, palun kanda päästevesti, ei kasuta suur torm;
4 ja ei ole lihtne põhjustada tulekahju ja relva kontakt : punktsioon, scratch ja põletada; (parandatav)
5 80% suu täispuhutav, täispuhutav, plast ja lihtne põhjus mõhk (mõhk pärast remonti);
6 soovitused osta tooteid osta spetsiaalne remont liimi ooterežiimis. Kõik tooted, mida kasutatakse vee-on "mitte elu päästmiseks". Palun kasutage vastavat ravi.
Kaubamärgi tutvustus :
Bestway, asutatud aastal 1994, on spetsialiseerunud täispuhutav meelelahutus varustus ja aquat sport tooteid, et luua bassein ja muude väljas vaba aja tooted tööstuse ahelas. A vertal integreerimine Teadus-ja arendustegevuse, tootmise, müügi ja logists töörežiimi. lobal turuosa tööstuses on umbes 25%
Bestway brändi täispuhutav meelelahutus tooted hõlmavad peamiselt põhjusel, bassein, surfamine, piljard, bassein, reovee ja filtreerimise seadmed, outdoor ja indoor use Inflatable madrats,Kanuumatkad, large Surf boardetc.Aquat Sports Supplies, samuti vee-mänguasjad, rohu-ja muid tooteid, rohkem kui 500 liiki tooteid. Toode tooraine imporditakse Ameerika Ühendriigid, Jaapan, Korea, Singapuri ja teistesse riikidesse, kõik tootmisprotsessid on täitunud Bestway on 100% - lise osaluse ettevõttes.
Bestway brändi tooteid, on oma unikaalne, innovatiivne, stiilne, practal disaini stiilis, selle protsessi disaini kvaliteeti tööstusharu, mis kajastub toodete kvaliteeti ja toote ohutusele, pidev jälitamine armastus.
Tänan teid väga teie osta ja kasutada maailmas tuntud brändi" Bestway "Seeria plast täispuhutav meelelahutuse tooteid.
Müüa" Bestway "Seeria tooted on : Hiina USA ühisettevõtte Shanghai Roewe Plast Industry Co., Roewe kontserni tootmise.
609999 .Aliexpress.com
Funta stic Sto re juhivad GAFS,Inc .
Kes tarnivad kogu maailmas aastakümnete jooksul.
Alus Alibaba üle 20 Aasta.
Saada online-teenuse, mida Ali Express juures
https : //www.aliexpress.com/help/new Contact Us.htm

Toote parameetrid

Kohaldatava Inimesi:
Laps
Brändi Nimi:
bestway
Mudeli Number:
Bw36059
Ujumine Rõngas Disain:
Loomade Disain-Rõngad
Kuju Loomade Rõngad:
Kala,Konn,Krabi
K2:
170212 Sy2
Kiik Rõngad Vanuses:
3-6 Aastat Rõngad
Kala suurus Rõngas:
86cm x 69cm (34x 27)
Suurus Konn Ringi:
61cm x 1.02 m (24x40)
Suurus Krabi Ringi:
74cm x 81cm (29x32)
Swiming Rõngas Materjal:
0.18 MM Plastikust Ujuda Ringi

Sarnased kaubad